"Monika hea maitse ja omanäoline stiil on olnud mulle teada
juba palju varem kui ta sisekujundusega tõsisemalt tegelema
hakkas. Oma loovate ideedega inspireeris ta ka mind - kui olin esialgu liialt konservatiivne, siis teda usaldades sai ette võetud erilisemaid lahendusi. Hindan kõrgelt tema terviklikku nägemust ja kirglikku pühendumust, mille tulemuseks on väga soe ja hubane kodu, kus on lihtsalt mõnus olla. Monikaga koostöös meeldis mulle väga, et ta "sundis" ka mind ennast sisekujundusteemadega kurssi viima ja sobivaid detaile otsima. See nakatas mind seni täiesti uue temaatikaga, mis on aidanud ka mu enda loovusel peidust välja tulla. "
Tiia, Rakverest jaanuar 2011


"Päris oma kodu ehitama hakates tõdesime mõlemad, et ilma sisekujundajata me ilmselt soovitud tulemuseni ei jõua. Interneti vahendusel leidsime aga Monika, kelle varasemalt tehtud kodude stiil meile ideaalselt sobis. Juba esimesel kohtumisel võitis Monika meie südamed - tema sära, positiivsus ning koheselt lendama hakanud ideed sisendasid meile usku, et nendest kõledatest ja ebastandardse ruumilahendusega kontoriruumidest saab ehitada väga hubase korteri. Lisaks suutis Monika kinni pidada meie suhteliselt piiratud eelarvest ning leida põnevaid alternatiive, mis muutsid lõpptulemuse väga hubaseks ja koduseks.

Kuid kõige toredam on see, et tänu Monikale suutsime kodu remondi ja loomise protsessi täiel rinnal nautida."

Aivi ja Martin Tallinnast 2010


"Võtsin Monikaga ühendust, kuna vajasin kedagi, kes looks uue avatava apteegi sisekujunduse. Esimesest kohtumisest saati on mulle meeldinud Monika entusiasm (mis nakatas mindki), ideederohkus ja julgus pakkuda välja mittetavapäraseid lahendusi (olete te näinud mõnes apteegis seinal tapeeti? :) ). Tulemus on suurepärane ja seda kinnitab ka klientide arvukas positiivne tagasiside! Väga põnev oli koos töötada! Tänud Monikale, et ta lõi mulle nii mõnusa töökoha!"

Andre, Marja apteegist, Tallinnast 2009

www.marja.ee


"Mis iganes ruumide kujundus tundub tänapäeva võimaluste juures käkiteona - mine aga poodi, vali sobiv värv ja mõnus sohva ja ongi tore. Monika tõestab, et ongi nii, aga... Silma peab olema. Ja see on miski mis minu meelest ei ole  õpitav. Monikal on silma - tal on kohe väga hea silm. Esimene ühistöö oli laste õpitubade tegemine. Monika eeltöö oli hämmastav - alates õppimist soodustavast värvilahendusest kuni ruumi suurusele vastava õiget lukside arvu eviva lambini. Ja nii läkski, et minu igasugune mõte, et lööks ka kaasa, et jumal teab mis sealt tuleb, kadus ruttu. Tulemus oli selline, et tekkis isu ise kooliteele tagasi pöörduda. Sestap ei olnudki raske leida sisekujundajat teisele objektile - ümbertegemist vajavale kodule. Just nimelt KODULE. Sest tema töö tulemus ei meenuta neid klantspilte, kus rohelised õunad on pandud lauale harmoneeruma toon-toonis kardinas oleva triibuga (mis on ju iseenesest ilus, aga tekitab alati küsimuse, kas seal elatakse ka), vaid ta teeb kodu, nii et seal on kohe mõnus olla. Mõnus."

Krista, Loolt

  

"Sisekujundaja teenus oli minu jaoks üllatavalt taskukohane. Tegelikult kauples Monika meile igalt poolt nii palju allahindluseid välja, et see kattis täielikult tema enda töötasu. Raha-asjades on Monika väga usaldatav. Värvide suhtes on tal ka väga hea silm. Rääkimata sellest, et ta juba isikuna on ise väga särav ja positiivsust süstiv. Kui nüüd otsida midagi kritiseerimiseks, siis võibolla see, et Monika jaoks kaalub minu arust asjade väline ilu ja harmoonia teinekord üles nende praktilisuse. Aga no mina ise olen ka super-praktiline oma igapäevaelus ja tegelikult oli see tasakaalustamiseks igati hea."

Kristiina, Wismari tänavalt, Tallinnast

 

"Oma esimese kodu sisustamine oli minu jaoks üsna keeruline - millised värvid sobivad kokku, millised materjalid on parimad ja kus kohast leida neid asju hea hinna ja kvaliteediga. Saime tuttavaks Monikaga, kes oli kohe nõus meid aitama. Monikaga koostöö sujus väga hästi - lisaks sellele, et ta aitas mul luua nägemuse oma tulevase kodu sisustamisest, aitas teispoolt piiri kohale tuua mööbli ja oli iga kell telefonikõne kaugusel, et mõnele küsimusele vastus saada, ei pea Monika paljuks ka oma käed värviseks teha. Lisaks superheale projektijuhtimisele on Monika üdini positiivne ja optimistlik - ja just sellist inimest on kodusisustamise ajal enda kõrvale hädasti vaja. Julgen Monika kodusisustamise andeid kõigile soovitada! Aitähh Sulle Monika!"

Kristi, Lohusalust